Opel Corsa
1.4 90pk Favourite|AirCo|Cruise Control|
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Corsa |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 90pk Favourite|AirCo|Cruise Control| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 april 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 154.848 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NT-854-T |
| Motorinhoud: | 1.398 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 567 kg |
| Gewicht: | 1.063 kg |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Hoogte: | 1.481 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.630 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Infotainment
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR